Kitsudio Na Asa Norte, Cond. Fech
| Wi-Fi WiFi | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Kitsudio Na Asa Norte, Cond. Fech Brasília appartement van 25 m² ligt in de wijk Asa Norte op 3 km van de Torre de Televisão en beschikt over een wellnesscentrum. Het appartement is geschikt voor maximaal 2 gasten.
Dit 1-slaapkamer appartement is gelegen binnen 15 minuten rjden vanaf de Kathedraal van Brasilia. De Caixa Cultural Brasília ligt op 6 km van de 1-badkamer accommodatie.
Kitsudio Na Asa Norte, Cond. Fech appartementen bieden een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in het appartement. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.
De accommodatie komt met een keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Brasília Yatch Club5 km
- Conjunto Nacional Mall4,5 km
- Liberty Mall4 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek20 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Kitsudio Na Asa Norte, Cond. Fech appartement?
Gasten van Kitsudio Na Asa Norte, Cond. Fech appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Torre de Televisão, 3 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Caixa Cultural Brasília (6 km) en de Kathedraal van Brasilia (7 km). - ❓
Wat is de grootte van Kitsudio Na Asa Norte, Cond. Fech appartement?
Kitsudio Na Asa Norte, Cond. Fech appartement bestaat uit 25 vierkante meters. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in Kitsudio Na Asa Norte, Cond. Fech appartement verblijven?
In Kitsudio Na Asa Norte, Cond. Fech appartement kunnen maximaal 2 gasten verblijven.